Proč divadlo?


Bez divadla bych to nebyla já. Divadlo dělám, protože můžu realizovat svoje nápady, odreagovat se, rozvíjet představivost. Nikde jinde než v divadle nezažiju takovou srandu. Nikde jinde nenajdu stejně bláznivý lidi.

- Kristýna

První doteky herectví, první zkušenosti, první role, legrace v partě kamarádů a láska k divadlu na celý život.
- Kateřina

V Ulitě jsem se do divadla zamilovala a je z toho láska na celej život! Hm, zní to pateticky, ale je to tak.
- Barbora

Divadlo je nejlepší umělecko-sportovně-společensko-intelektuální aktivita, které jsem se kdy účastnil. Vždy může být aspoň jednou z těchto věcí, a proto se k němu pokaždé rád vracím.
- Vilém

Divadlo dělám, protože mě baví rozdávat radost a zbožňuju ten pocit po odehraném představení. Divadlo je podle mě jedna z nejlepších zkušeností v mém dosavadním životě.
- Matěj

Jednou větou nejde popsat, co jsem za těch 6 nebo kolik let zažil. Spousta vtipných kreativních lidí, kolektiv, ve kterém jsem se vždy cítil dobře. Spousta zábavy a občas i trochu trémy nebo stresu před vystoupením, ale vždy to za to stálo. Zkušenosti a zážitky, které držím hluboce v srdci, protože jen při hraní jsem se vždy cítil být skutečně sám sebou.
- Petr

Nové zkušenosti, dobrá parta lidí a ještě lepší lektorka.
- Šimon

Divadlo pre mňa znamenalo skvelý spôsob ako zo seba dostať emócie, city a pocity za uplynulý týždeň. Mohol som sa desivo smiať, vykrikovať úplné nezmysly alebo urputne plakať plaziac sa po zemi a nikto pri tom na mňa nepozeral ako na blázna. Naučil som sa lepšie spoznať sám seba, naučil som sa vnímať detaily v prejave človeka a naučil som sa odhodiť strach a postaviť sa pred ľudí. Rozhodne toho neľutujem, dalo mi to mnoho.
- Adrián

Po premiéře Maryši jsem poznal svou budoucí manželku
- David

Divadlo je zábava, přítomnost, která vtáhne, kamarádi, s kterými jedu na chalupu a taky dřina. Někdy to fakt bolí. Divadlo mi odhaluje, kdo jsem. Když uvažuju o postavě a proč ji hraju určitým způsobem? Proč mi nejde být přirozená? Proč mi vadí, když mám řvát? Proč mi vadí, že na mě řve režisér? A umím už sakra ten text?!
- Pavla

Divadelný ateliér ma naučil nebáť sa toho, čo si myslia ostatní, práve naopak, fungovalo to tam zvyčajne na princípe, "čím divnejšie, tým lepšie".
- Barbora

Divadlo v Ulitě bylo vždy přátelským odreagováním od běžného běhu týdne. A místem, kde jsem mohl přátelsky šikanovat a být přátelsky šikanován. :-)
- Štěpán

Díky divadelnímu ateliéru jsem potkal spoustu super lidí a mám spoustu skvělých vzpomínek.
- Šimon

Chodím sem, protože je tu sranda a jsou tu fajn lidi.
- Alžběta, 10 let

Do divadelního ateliéru v Ulitě chodím, protože se chci zbavit trémy, mluvit před více lidmi, chci si najít kamarády a baví mě hrát divadlo.
- Barbora, 13 let

Protože mě to baví, naučím se tady hodně nového a hrajeme zábavné hry.
- Barbora, 9 let

Protože mě baví herectví a obecně už od malička jsem se chtěl předvádět a byl jsem hyperaktivní a na dramaťáku to dobře zužitkuji.
- Mikuláš, 13 let

Protože mám ráda divadlo a ráda se učím texty.
- Markéta, 13 let

Protože je to tu prima a potkal jsem tu prima lidi.
- Prokop, 12 let

Protože bych rád dělal herce.
- Matthias, 12 let
Divadelní ateliér Ulita
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!