Pro zájemce...

Když člověk hraje, je materiálem, nástrojem i tvůrcem zároveň. Nepotřebuje herecký talent. Má příležitost se setkat sám se sebou a s druhými v situacích, které nejsou doopravdy; prožít a vyzkoušet si různá "kdyby" a "jako". Skrze postavy, kterými ve skutečnosti nejsme, se můžeme sblížit s tím, kým opravdu jsme - a mít se se sebou dobře. Zabýváme se základy herectví, režie, dramaturgie a scénografie, odbouráváním nezdravého ostychu a trémy, zlepšováním komunikačních dovedností, týmovou prací, rozvojem imaginace a tvořivého řešení situací. Pracujeme s celým člověkem, jeho pohybem, mluvením, výrazem. Pod vedením zkušených lektorů - většinou profesionálních divadelníků - na vás v kurzech čeká škála aktivit od dramatických her pro děti, přes svérázná autorská představení teenagerů, po odvážné experimenty i nahlížení do skutečného divadelního provozu studentských a dospělých skupin. Jak se přihlásit?

Proč divadlo?

Divadlo je pro mě místo svobody, nezáleží co řeknu nebo co udělám, nikdo mě nesoudí a a všichni jsou na stejný vlně jako já... VícePro diváky...

Je pro nás důležité, abychom se nejen sami rozvíjeli, bavili a odpočívali, ale také nabídli divákům kvalitní představení. Nejde o to něco "předvádět" nebo s něčím "vystupovat". Chceme diváky zvát na intenzivní setkání s příběhem a tématy, které se nás dotýkají a kterým chceme dávat osobitý tvar. Jednotlivé inscenace jsou především společným dílem daného souboru - odrážejí společně nalezený styl, pohled a vkus. Jsou výsledkem hledání, diskusí a společného života týmu po dobu jedné divadelní sezóny. Co hrajeme a co jsme hráli?
Divadelní ateliér Ulita
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!